Kam Group CO., Limited

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerwindows server 2012 r2 standart

64 Bit Microsoft Windows Server 2012 Datacenter Standart DVD Perakende Kutusu COA Lisansı

iyi kalite Windows 10 Pro OEM Anahtarı satış için
iyi kalite Windows 10 Pro OEM Anahtarı satış için
Cloud Share üzerinden Veri Paketi kurulumuna sahip COA çıkartmaları, bu işi kolay ve maliyet tasarruflu olarak tanıtmam için en iyi seçimdir. teşekkür Kam

—— mohammed hanen (Dubai'den)

"Büyük fiyatları ve mükemmel müşteri hizmetleri ... Daha fazla alışveriş yaparım b .."

—— Mike Davis (ABD'den)

Kurulumu kolaydır. En yeni ve en büyük

—— Александр Кулев (Rusya'dan)

"Çok kolay çalışabilme ve şaşırtıcı hızlı tepkiler. 11 ay önce satın alınan, çalışmayan bir Microsoft kodu vardı ve onlar çok anlayışlı ve

—— massimo fondi (Frome Türkiye)

Ben sohbet şimdi

64 Bit Microsoft Windows Server 2012 Datacenter Standart DVD Perakende Kutusu COA Lisansı

Çin 64 Bit Microsoft Windows Server 2012 Datacenter Standart DVD Perakende Kutusu COA Lisansı Tedarikçi

Büyük resim :  64 Bit Microsoft Windows Server 2012 Datacenter Standart DVD Perakende Kutusu COA Lisansı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Ce
Model numarası: 2012 standardı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: tam ambalajlama
Teslim süresi: 1-3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Her hafta 1000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Windows Sever 2012 Perakende Satış Mağazası Medya: 64bit DVD
Etkinleştirme: Evet Garanti: Aktivasyon öğesi için LIFE Zaman
dil: İngilizce (İsteğe bağlı) Uygulama: Uluslararası (Global Area)

64 Bit Microsoft Server 2012 Datacente Standart DVD Perakende Kutusu COA Lisansı

Açıklama:

Windows Server 2012 veri merkezi / Standart, esnek, güçlü ve kullanımı kolay bir sunucu çözümüdür. Şirketiniz küçük bir işletme ya da büyük bir kuruluş olsun Windows Server R2 2012 Standard işinizi bulut bulutlamanıza yardımcı olabilir.
Windows Server 2012 veri merkezi / Standart, altyapı, sistem yönetimi veya uygulamaları yeniden yapılandırmanıza gerek olmadan kurum içi çözümlerinizi bulut ile harmanlamanıza olanak tanır. Kullanıcıların ölçeklenebilir, dinamik ve çok alanlı olarak farkında olan bulut altyapısı sunar; bu da, kullanıcıların tesis genelinde bağlanmasına yardımcı olur. Sonuç olarak, BT, iş gereksinimlerine daha yüksek bir çeviklik ve verimlilikle yanıt verebilir ve mobil işgücü neredeyse her yerde kişiselleştirilmiş çalışma ortamlarına erişebilir.

Bu, Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials 64-Bit'in yeni, fabrika mühürlü bir paketidir. Tam perakende sürümüdür - Akademik değil , OEM, Satış için Değil, Deneme, Tanıtım veya Yükseltme. Bu, büyük perakende mağazalarında ve çevrimiçi satıcılarda tam olarak satın alacağınız şeydir.

Açıklama: Küçük işletmeler için ideal sunucu olan Windows Server 2012 R2 Essentials, isteğe bağlı bulut tabanlı uygulamalar ve Microsoft Office 365 ve Windows Azure gibi hizmetlerin entegrasyonunu basitleştirir. Windows Server 2012 R2 Essentials BT harcadığınız zamanı, çabayı ve parayı en aza indirmeye yardımcı olabilir.
Sunucu sanallaştırma
Küçük bir işletme işletiyorsanız, BT altyapısını yönetmek yerine işletmeye odaklanmak istiyorsunuz. Windows Server 2012 R2 Essentials, BT'ye harcadığınız zamanı, çabayı ve parayı en aza indirmeye yardımcı olabilir.
Bulut hizmetlerini bütünleştirme
Office 365 ile entegre edildiğinde, kullanıcı hesaplarınızı bir kez Windows Server 2012 Essentials'da oluşturabilir ve ilişkili bir posta kutusu otomatik olarak aynı anda oluşturulur. Kullanıcı parolaları Essentials sunucusu ile Office 365 hizmeti arasında senkronize edilir, böylece kullanıcılar yerel veya bulut tabanlı kaynaklara erişsinler de aynı şekilde oturum açarlar. Windows Azure Backup ile entegrasyon, yerel sunucu yedeklemelerinizi, kritik verilerinizi son derece güvenli, dışa açık bir veri merkezinde depolayan bulut tabanlı bir hizmetle tamamlar.

Verilerinizi koruyun
Sunucu yedeklemeleri basit bir sihirbaz kullanılarak yapılandırılır. Ayrıca, Windows Azure Yedekleme gibi isteğe bağlı bulut tabanlı yedekleme hizmetlerinden de yararlanarak daha büyük bir koruma derecesi elde edebilirsiniz. İstemci yedekleri, Essentials ortamına bağlı olan her PC için günlük olarak çalışacak şekilde yapılandırılmıştır ve hatalı bir sabit sürücüyü değiştirirken veya daha eski bir sabit disk sürücüsünden yükselttiğinizde olduğu gibi tek tek dosyaları ve klasörleri ya da tüm bir PC'yi geri yüklemenizi sağlar. Kişisel veriler, Windows 8 istemcilerinin yeni bir özelliği olan ve Essentials sunucunuzdan merkezi olarak yapılandırılabilen ve yönetilebilen Dosya Geçmişi ile kolayca korunabilir.
Güvenli uzaktan erişim sağlayın
Windows Server 2012 R2 Essentials, Uzak Web Erişimi (RWA), kullanıcılar ve yöneticilerin dosya ve klasörlere, istemci bilgisayarlara ve sunuculara erişmek için web tarayıcılarını kullanmaları için son derece güvenli bir yol da dahil olmak üzere uzaktan erişim için çeşitli seçenekler sunar. Windows 8 ve Windows 8 RT için Sunucu uygulaması, dosyalarınıza ve klasörlerine erişmenin yanı sıra, masaüstleri, dizüstü bilgisayarlar ve tablet aygıtlarından hafif yönetimsel görevler gerçekleştirmenin modern ve dokunmatik bir yoludur.

Dört işlemciye kadar dört Sanal Makineyi çalıştırma

1. Essentials Deneyimi - Yeni: Windows Server Essentials Deneyimi (WSEE)
2. Essentials Grafik Kullanıcı Arayüzü, Windows Server Standard 2012 R2'de bir role sahiptir.
3. İş Klasörleri - Kritik verileri, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarından ve cihazlarından iş dosyalarına erişebilmelerini sağlayarak BYOD (kendi cihazınızı getir) eğilimini kolaylaştıran yeni bir özellik olan "İş Klasörleri" ile senkronize edin ve onları koruyun. Kuruluşlar bu verilerin merkezi olarak kontrolünü elinde tutar ve şifreleme ve ekran parolasını kilitleme gibi cihaz politikalarını belirleyebilir.
4. Veri Tekilleştirme; sadakati veya bütünlüğünden ödün vermeksizin, verilerin çoğaltılmasını bulma ve kaldırma
5. Hyper-V Replica - Windows Server 2012'de bulunan uygun fiyatlı felaket kurtarma, sanal makinelerin ilk kopyasını yapar ve ardından tüm değişiklikleri çoğaltır.
6. İş yüklerini kesintisiz olarak kolayca yeni sunuculara taşıyın
7. Esnek, ölçeklenebilir depolama; İşletmenizin ihtiyaç duyduğu depolama alanını elde etmek için uygun maliyetli bir yol
8. Merkezi yedekleme ve uzaktan erişim
9. Ağa bağlı dosya ve yazıcı paylaşımı
10. Dosyaların merkezi depolanması ve güvenliği
11. Mobil kullanıcıların şirket verilerine erişimi
12. Windows Server 2012 Standard, minimum sanallaştırılmış ortamlar içindir.
13. Sunucu işletim sistemine erişen her kullanıcı veya aygıt, bir CAL (İstemci Erişimi Lisansı)
14. SMB için en kapsamlı çözüm platformlarından biri
15. Birden çok müşteri türüyle (dizüstü bilgisayarlar / cihazlar / masaüstü bilgisayarlar / tabletler) ve uzaktaki son kullanıcıları olan küçük işletmeler için ideal bir çözüm. Paylaşılan bilgiye, merkezi dosya paylaşımına, baskı servislerine güvenli erişim gerektiren ve herhangi bir cihazın herhangi bir yerindeki şirket verilerine uzaktan erişim gerektiren kullanıcılar.

Microsoft Windows Server 2012 veri merkezi / standart 64 bit dvd Perakende kutusu Geniune COA Lisans etkinleştirme

İletişim bilgileri
KAM GROUP CO., Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)