Kam Group CO., Limited

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerÜrün OEM Anahtarı

PC / Tablet için Uluslararası Ürün OEM Anahtarlı Windows 10 Pro Perakende Kutusu Yazılımı

iyi kalite Windows 10 Pro OEM Anahtarı satış için
iyi kalite Windows 10 Pro OEM Anahtarı satış için
Cloud Share üzerinden Veri Paketi kurulumuna sahip COA çıkartmaları, bu işi kolay ve maliyet tasarruflu olarak tanıtmam için en iyi seçimdir. teşekkür Kam

—— mohammed hanen (Dubai'den)

"Büyük fiyatları ve mükemmel müşteri hizmetleri ... Daha fazla alışveriş yaparım b .."

—— Mike Davis (ABD'den)

Kurulumu kolaydır. En yeni ve en büyük

—— Александр Кулев (Rusya'dan)

"Çok kolay çalışabilme ve şaşırtıcı hızlı tepkiler. 11 ay önce satın alınan, çalışmayan bir Microsoft kodu vardı ve onlar çok anlayışlı ve

—— massimo fondi (Frome Türkiye)

Ben sohbet şimdi

PC / Tablet için Uluslararası Ürün OEM Anahtarlı Windows 10 Pro Perakende Kutusu Yazılımı

Çin PC / Tablet için Uluslararası Ürün OEM Anahtarlı Windows 10 Pro Perakende Kutusu Yazılımı Tedarikçi
PC / Tablet için Uluslararası Ürün OEM Anahtarlı Windows 10 Pro Perakende Kutusu Yazılımı Tedarikçi PC / Tablet için Uluslararası Ürün OEM Anahtarlı Windows 10 Pro Perakende Kutusu Yazılımı Tedarikçi

Büyük resim :  PC / Tablet için Uluslararası Ürün OEM Anahtarlı Windows 10 Pro Perakende Kutusu Yazılımı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: microsoft Certified
Model numarası: 10 pro kazan

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: contact us
Ambalaj bilgileri: Tam Paketi
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 10
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: 10 pro kazan dil: İngilizce / Fransızca / Lehçe / Japonca / Korece / Özelleştirilmiş
Garanti: bir yıl İşlemci:: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ya da SoC
RAM:: 1 gigabayt (GB) 32-bit veya 2 GB 64-bit için Hard disk alanı:: 64-bit işletim sistemi için 32-bit işletim sistemi için 16 GB 20 GB
Vurgulamak:

windows product key

,

oem product key

OEM Yazılımı PC veya Tablet / COA Lisanslı Etiket için Windows 10 Pro Perakende Kutusu

Önemli notlar:

 • Windows 10 Ev kullanıcıları, kullanılabilir olduğunda otomatik olarak Windows Update'ten güncelleştirmeler alacaktır. Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise kullanıcıları, güncellemeleri erteleme olanağına sahip olacaklardır. Windows 10 Pro kullanıcılarının güncellemeleri erteleyebilecekleri süre sınırlıdır.
 • 32GB sabit sürücüye sahip cihazlar veya tam sabit sürücülü eski cihazlar gibi küçük depolama aygıtları, yükseltmeyi tamamlamak için ek bir depolama alanına ihtiyaç duyabilir. Yükseltme sırasında ne yapmanız gerektiğini anlatan talimatları göreceksiniz. Gereksiz dosyaları cihazınızdan kaldırmanız veya yükseltmeyi tamamlamak için bir USB flash sürücü takmanız gerekebilir.
 • Küçük boş alan olan veya 32 GB depolama bilgisayarları gibi daha küçük sabit sürücülerle donatılmış bazı cihazlar, yükselttikten sonra kullanılabilir boş alana sahip olmayabilir. Depolama alanı sistemi ayarında, disk alanını boşaltabilir ve geçici dosyalar veya önceki Windows sürümünüz gibi dosyaları kolayca silebilirsiniz. Windows'un önceki sürümüne ait dosyalar size Windows 10'u kaldırma ve önceki Windows sürümüne geri dönme seçeneği sunar. Bu dosyalar, yükselttikten bir ay sonra otomatik olarak silinir. Alanı boşaltmak için şimdi onları silebilirsiniz.
 • Yükseltmeyi gerçekleştirmek için bir internet bağlantısı gereklidir. Windows 10, yaklaşık 3 GB büyük bir dosyadır ve İnternet erişimi (ISP) ücretleri uygulanabilir.
 • Aygıt uyumluluğunu ve diğer önemli kurulum bilgilerini kontrol etmek için aygıt üreticinizin web sitesini ziyaret edin. Üretici iletişim bilgileri İletişim Bilgileri sayfasında bulunabilir.
 • Bir cihazın yükseltilebilirliği, sistem şartnamesinin ötesinde faktörleri içerir. Bu, aygıtın Windows 10 için minimum sistem belirtimine uyup uymamasına bakılmaksızın, sürücü ve bellenim desteği, uygulama uyumluluğu ve özellik desteği içerir.
 • Destek, cihaza göre değişiklik gösterebilir. Windows Yaşam Döngüsü sayfası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
 • Bilgisayarınızda veya tabletiniz şu anda Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncellemesi çalıştırıyorsa, Windows 10 Uygulamasını Getir'de 'Benim PC'yi kontrol et' seçeneğini kullanarak gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz. Windows 10'u Al uygulaması'nı açmak için, görev çubuğunun sağ ucundaki küçük Windows simgesini tıklayın. Görmüyorsanız, daha fazla bilgi için Windows 10 Q & A sayfamızı ziyaret edin.
 • Birçok uygulama, dosya ve ayarlar, yükseltmenin parçası olarak taşır. Bununla birlikte, bazı uygulamalar veya ayarlar taşınmayabilir.
  • Kötü amaçlı yazılımdan arınmış uygulamalar için Windows, yükseltme işlemi sırasında kötü amaçlı yazılımdan koruma amaçlı aboneliğinizin geçerli (süresi dolmamış) ve uyumlu olup olmadığını kontrol eder.
  • Kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması uyumlu ve güncelse, uygulamanız Windows 10'a yükseltme işlemi sırasında korunacaktır.
  • Kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması uyumsuzsa, Windows, ayarlarınızı korurken uygulamanızı kaldıracaktır. Yükseltme tamamlandıktan sonra, kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlayıcınız Microsoft'a etkin aboneliğiniz için uyumlu bir sürüm sağladığını bildirirse, Windows sizden yükseltmeden önce ayarlanmış olan en son sürümü yüklemeniz konusunda uyaracaktır.
  • Kötü amaçlı yazılım harici aboneliğiniz geçerli değilse (süresi doldu), Windows uygulamanızı kaldırır ve Windows Defender'ı etkinleştirir.
  • OEM'inizden gelen bazı uygulamalar yükseltmeden önce kaldırılabilir.
  • Bazı üçüncü taraf uygulamaları için "Windows 10'u Alın" uygulaması uygulama uyumluluğunu tarar. Yükseltmeyi engelleyecek bilinen bir sorun varsa, bilinen sorunlara sahip uygulamalar listesinden siz bilgilendirileceksiniz. Kabul etmeyi seçebilirsiniz ve uygulamalar yükseltmeden önce sistemden kaldırılacaktır. Lütfen, başvurunun kaldırılmasını kabul etmeden önce listeyi kopyalamaya dikkat edin.
 • Yerel hesaplara sahip Microsoft Aile Güvenliği alt kullanıcıları (makineye bağlı hesaplar), güvenlik ayarları, yükseltme sırasında Windows 10'a taşınmaz. Bu, Windows 10'a yükseltme tamamlandıktan sonra, ebeveynlerin, çocuk kullanıcıya ait güvenlik ayarlarını bir Microsoft hesabı ile birlikte kurmaları gerektiği anlamına gelir. Değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfasını ziyaret edin.

Özellik kullanımdan kalkma

 • Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Media Center ile Windows 8 Pro veya Media Center ile Windows 8.1 Pro varsa ve Windows 10'u yüklerseniz, Windows Media Center kaldırılacaktır. Bu eski Windows sürümlerinden birine ("nitelikli bir sistem") Windows 10'a yükseltilen sistemlerde sınırlı bir süre ("uygun süre"), bir DVD oynatma uygulaması ("Windows DVD Oynatıcısı") kurulacaktır. Not: Windows DVD Oynatıcısı hemen yüklenmemiş olabilir; ilk başarılı Windows Update'den sonra yüklenecektir. Windows DVD Player, (i) nitelikli sistemler olmasına rağmen uygun periyot süresinin dolduğu sistemler için Window Store'dan satın alınabilir; (ii) nitelikli olmayan sistemler; veya (iii) nitelikli sistemler oldukları halde Windows 10 sonradan temizlendi (bu durumda, Windows Update önceden nitelikli bir sistem olduğunu algılayamadı).
 • MDM işlevi Windows 10 Home sürümünde Windows 10 piyasaya çıktığında kullanılamaz.
 • Windows 7 masaüstü aygıtları, Windows 10'u kurmanın bir parçası olarak kaldırılacaktır.
 • Windows 7'ye önceden kurulmuş olarak gelen Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts Oyunları, Windows 10 yükseltmesinin bir parçası olarak kaldırılır. Microsoft, Solitaire ve Mayın Tarlası'nın "Microsoft Solitaire Koleksiyonu" ve "Microsoft Mayın Tarlası" adlı sürümünü yayımladı.
 • Disket sürücünüz varsa, en son sürücüyü Windows Update'ten veya üreticinin web sitesinden yüklemeniz gerekir.
 • Sisteminizde Windows Live Essentials'ı yüklediyseniz, OneDrive uygulaması kaldırılır ve OneDrive'ın gelen kutusu sürümüyle değiştirilir.
 • OneDrive, Windows 10'daki yer tutucu dosyalarını desteklemez. Windows 8.1, OneDrive'da mevcut ancak aygıtta yerel olarak bulunmayan dosyalar için yer tutucular görüntüler. Windows 10'da, kullanıcılar OneDrive ayarlarından senkronize edilecek klasörleri seçebilir.
 • Snap, Tablet Modunda 2 uygulama ile sınırlıdır.

Belirli özellikleri kullanmak için ek gereksinimler

 • Cortana şu an için Windows 10'da Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Çin, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya için kullanılmaktadır.
 • Konuşma tanıma, cihazın mikrofonuna göre değişir. Daha iyi bir konuşma deneyimi için, aşağıdakilere ihtiyacınız olacaktır:
  • Yüksek güvenilirlikli mikrofon dizisi
  • Mikrofon dizisi geometrisi açık olan donanım sürücüsü
 • Windows Merhaba, yüz tanıma veya iris algılama için özel aydınlatmalı kızılötesi kamera veya Window Biometric Framework'ü destekleyen parmak izi okuyucu gerektirir. Windows Intel® RealSense ™ (F200) kamera ile merhaba, Windows 10'a geçtikten sonra Windows 8.1 aygıtlarında çalışmak için bir yazılım güncelleştirmesi gerekir. Bu güncelleştirmenin kullanıma sunulması bekleniyor.
 • Continuum, "Tablet Modu" nu elle Eylem Merkezi aracılığıyla açıp kapatarak tüm Windows 10 masaüstü sürümlerinde kullanılabilir. GPIO göstergelerine sahip tabletler ve 2'er bir arada veya bir dizüstü bilgisayar ve şöför göstergesi olan tabletler otomatik olarak "tablet modu" na girecek şekilde yapılandırılabilir.
 • Lansman sırasında premium telefonları seçmekle sınırlı telefonlar için sürekli. Harici monitör HDMI girişini desteklemelidir. Sürekli uyumlu aksesuarlar ayrı olarak satılır. Uygulama kullanılabilirliği ve deneyimi, cihaza ve pazara göre değişir. Bazı özellikler için Office 365 aboneliği gereklidir.
 • Müzik veya Filmler ve TV uygulamaları aracılığıyla müzik ve video akışı tüm bölgelerde kullanılamaz. En güncel bölgeler listesi için lütfen Windows web sitesinde Xbox'a gidin.
 • Xbox uygulaması, tüm bölgelerde bulunmayan bir Xbox Live hesabı gerektirir. En güncel bölgeler listesi için lütfen Xbox Live Ülkeleri ve Bölgeleri web sitesine gidin
 • İki faktörlü kimlik doğrulama, PIN, Biyometrik (parmak izi okuyucu veya aydınlatmalı kızılötesi kamera) veya Wi-Fi veya Bluetooth özellikli bir telefonun kullanılmasını gerektirir.
 • Çarpıtılabilen uygulamanın sayısı, uygulamanın minimum çözünürlüğüne bağlı olacaktır.
 • Dokunmayı kullanmak için bir tablete veya çok dokunmayı destekleyen bir monitöre ihtiyacınız var. Çoklu dokunma donanım gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.
 • Bazı özellikler için Microsoft hesabı gerekiyor.
 • Güvenli önyükleme, UEFI v2.3.1 Errata B'yi destekleyen ve UEFI imza veritabanında Microsoft Windows Sertifika Yetkilisine sahip bir yazılım gerektirir.
 • Bazı BT yöneticileri, sizi oturum açma ekranına getirmeden önce Güvenli Oturum Açma özelliğini (Ctrl + Alt + Del) etkinleştirebilir. Klavyesi olmayan tabletlerde, tabletteki tuş bileşimi Windows düğmesi + Güç düğmesi olduğundan, Windows düğmesi bulunan bir tablet gerekebilir.
 • Bazı oyunlar ve programlar, en iyi performans için DirectX 10 veya daha üstü ile uyumlu bir grafik kartı gerektirebilir.
 • BitLocker To Go, bir USB flash sürücü gerektirir (yalnızca Windows 10 Pro).
 • BitLocker, Güvenilir Platform Modülü (TPM) 1.2, TPM 2.0 veya bir USB flash sürücü (yalnızca Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise) gerektirir.
 • İstemci Hyper-V, ikinci düzey adres çevirme (SLAT) özellikleri ve ek 2 GB RAM (yalnızca Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise) içeren bir 64-bit sistem gerektirir.
 • Miracast, Windows Display Driver Model (WDDM) 1.3'ü destekleyen bir ekran bağdaştırıcısı ve Wi-Fi Direct'i destekleyen bir Wi-Fi bağdaştırıcısı gerektirir.
 • Wi-Fi Direct Printing, Wi-Fi Direct'i ve Wi-Fi Direct Printing'i destekleyen bir aygıtı destekleyen bir Wi-Fi bağdaştırıcısı gerektirir.
 • 64-bit bir PC'ye 64-bit OS kurmak için, işlemcinizin CMPXCHG16b, PrefetchW ve LAHF / SAHF'yi desteklemesi gerekir.
 • InstantGo yalnızca Bağlı Bekleme için tasarlanmış bilgisayarlarla çalışır.
 • Cihaz şifrelemesi, InstantGo ve TPM 2.0 özellikli bir bilgisayar gerektirir.

Hızlı Ayrıntılar:

Toptan

Windows bilgisayar sistemi: Microsoft Office Uygulaması:
windows 10 pro OEM 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2016 Profesyonel Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 10 pro Perakende 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2016 Ev ve İş Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 8.1 pro OEM 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 365 Perakende Versiyonu / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 8.1 pro Perakende 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2013 Profesyonel Perakende Versiyonu / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 8.0 pro OEM 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2013 Ev ve İş Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 8.0 pro Perakende 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2013 Ev ve Öğrenci Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 7 pro OEM 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2010 Professional Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 7 pro Perakende 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2010 Ev ve İş Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 7 Ultra OEM 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2010 Ev ve Öğrenci Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 7 Ultra Perakende 64 bit İngilizce / Fransızca / Arapça / İspanyolca / Diğer Office 2007 Professional Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows Server İşletim sistemi: Adobe Grahic Uygulaması:
Windows Server 2012 Std Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2012 Veritabanı Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Genişletilmiş Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2012 R2 OEM Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CC Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2008 Std Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2008 R2 OEM Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2008 R2 Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
SQL Server 2008 R2 Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2008 Enterprise Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2012 Std Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows Server 2012 Std Perakende Sürümü / Arapça / İspanyolca / Diğer Adobe Photoshop CS6 Standard Perakende Sürümü / PKC / USB / OEM / COA Sticker

Özellikler

Aşağıda, Windows 10 için kullanılabilen gereksinimler, sürümler ve dillere genel bir bakış sunulmuştur.

Sistem gereksinimleri

PC'nizde veya tabletinizde Windows 10'a geçmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan minimum donanım. Yükseltilebilirliği etkileyen ek faktörler hakkında bilgi edinmek için aşağıya bakın. Ücretsiz yükseltme teklifi 1 hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ayrıntılar için Windows 10 Yükseltme sayfasını ziyaret edin.

 • En son işletim sistemi:

  Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesinin en son sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun.

  Hangi sürümü çalıştırdığınızı bilmiyor musunuz? Öğrenmek için burayı kontrol edin. En son sürümü indirmeniz mi gerekiyor? Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesi için burayı tıklayın.

 • İşlemci:

  1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC

 • VERİ DEPOSU:

  32-bit için 1 gigabayt (GB) veya 64-bit için 2GB

 • Hard disk alanı:

  32 bit işletim sistemi için 16 GB 64 bit işletim sistemi için 20 GB

 • Grafik kartı:

  WDDM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya daha ileri sürümü

 • Görüntüle:

  800x600

Sürümleri yükseltin

Sizi Windows'un benzeri hoş görünümlü tablolarında saklamaya devam edeceğiz. Örneğin, Windows 7 Home Premium kullanıyorsanız, Windows 10 Home'a ​​geçeceksiniz.

Windows 7 2

Sürümden Sürüm için
Windows 7 Starter Windows 10 Ana Sayfası
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional Windows 10 Pro
Windows 7 Ultimate

Windows 8 3

Sürümden Sürüm için
Windows Phone 8.1 5 Windows 10 Mobile
Windows 8.1 4 Windows 10 Ana Sayfası
Windows 8.1 Pro Windows 10 Pro
Öğrenciler için Windows 8.1 Pro

"N" ve "KN" sürümleri, üst sürümün yükseltme yolunu takip eder (ör. Windows 7 Professional N güncellemelerinin Windows 10 Pro N sürümüne yükseltilmesi).

Bazı sürümler hariçtir: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise ve Windows RT / RT 8.1. Toplu lisans içerisindeki Active Software Assurance müşterileri, bu teklifin dışında Windows 10 Enterprise tekliflerine yükseltme hakkına sahiptir.

Windows 10'un her sürümünde bulunan temel özellikleri görüntülemek ve karşılaştırmak için Windows 10 Editions sayfasına bakın: Windows 10 Home ve Windows 10 Pro

Windows 10 tam yerelleştirme dilleri

Arapça (Suudi Arabistan), Bulgarca (Bulgaristan), Çince (Basitleştirilmiş Çince), Çince (Hong Kong), Çince (Geleneksel, Tayvan), Hırvatça (Hırvatistan), Çekçe (Çek Cumhuriyeti), Danca (Danimarka), Hollanda Dili (Hollanda) ), İngilizce (Birleşik Krallık), İngilizce (ABD), Estonya (Estonya), Fince (Finlandiya), Fransızca (Fransa), Fransızca (Kanada), Almanca (Almanya), Yunanca (Yunanistan), İbranice (İsrail), Macarca Lehçe (Polonya), Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), İtalyanca (İtalya), Japonca (Japonca), Korece (Korece), Letonyalı (Letonya), Litvanyaca (Litvanya), Norveççe, Bokmål (Norveççe) (Romanya), Rusya (Rusya), Sırp (Latince, Sırbistan), Slovakça (Slovakya), Slovenya (Slovenya), İspanyolca (İspanya, Uluslararası Sıralamalı), İspanyolca (Meksika), İsveççe (İsveç), Tayland (Tayland) , Türk (Türkiye), Ukrayna (Ukrayna)

Dil Arabirimi Paketleri olarak ek diller mevcuttur

Bildiğiniz Windows, yalnızca daha iyi

Tanıdık ve güncel

Zaten Bilinen Başlat menüsü, görev çubuğu ve masaüstü bilgisayarıyla bir uzmansınızdır. Canlı fayanslar en çok nelerin önemli olduğunu anında akıcı güncelleştirmeler sağlar.

Windows 10, sahip olduğunuz donanım, yazılım ve çevre birimleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Her zaman etkinleştirilmiş güncellemeler, cihazınızın ömrü boyunca özellik ve güvenlik konusunda güncel kalmanıza yardımcı olur.

Bu, Windows 8'in güçlü yanlarını Windows 7 ile birleştirir.

Windows İçeriği

Milyonlarca kişi şimdiden Windows 10'u kullanıyor

Windows Insider Programı, Windows'u seven ve daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak isteyen global bir hayran kitlesidir. İlk önce yeni özellikler görürler, İçerdekiler şimdiye kadarki en iyi Windows'u şekillendirmeye devam etmek için geri bildirim sağlama fırsatı bulurlar. Windows Insider topluluğunun bir parçası olma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Windows Insider topluluğunun bir parçası olma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yenilikçi deneyimlerin ve cihazların tadını çıkarın

Şimdiye kadar oyun oynamak için en iyi Windows

Oyun, Windows 10'da daha da iyi duruma geldi. Mevcut oyunlarınız harika çalışmakla kalmıyor, artık Xbox One ve Windows 10 cihazlarında oyun oynayabilir ve bağlanabilir. En rahat oyunlardan yeni nesil PC oyunlarına kadar, Windows 10 sevdiğiniz oyunlara yönelik. 1

Tarama ötesine geç

Microsoft Edge, tarama işlemlerinin ötesine geçip web'de daha fazla iş bulmanıza yardımcı olan yeni tarayıcıdır. Doğrudan web sayfalarında yazma veya yazma heyecanınızı yaşayın. Online makalelerinizden dikkat dağıtan parçaları boşaltın. Ve Cortana etkin olduğunda, anında arama yapmaya geçebilirsiniz.

Windows 10 kişisel ve üretken

Daha hızlı bitirmenin harika yolları

Windows 10, yaptıklarınızı yapmanız için kesinlikle en iyi deneyimi sunar. Uygulamaları yerine oturtmanın ve işlerinizi tamamlamak için ekran alanınızı optimize etmenin kolay yollarıyla odaklanın. Açık görevlerinizi tek bir görünümde görün ve çalışmak için Office uygulamaları ve oyun oynamak gibi projeye göre alan veya grup şeyler kazanmak için sanal masaüstleri oluşturun.

Gerçek kişisel dijital asistanı Cortana ile tanışın

Cortana, işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için gün boyunca ve cihazlarınızla çalışır. Zamanla daha fazla öğrenen Cortana, sizin için daha kişisel ve kullanışlı hale gelir. Hatırlatıcılara en iyi Cortana da, bunları daha az unutarak daha fazlasını yapabilmeleri için onları doğru zamanda ve yerde teslim etmenizdir.

Hatırlatıcılarla Cortana'yı kullanmak AMAZING!

Windows İçeriği

En iyi ekran her zaman bulunduğunuzdaki ekran

Windows 10, uygulamalarınızın tüm modlarda, tüm cihazlarda ve bir diğerinden geçiş yaparken bile harika görünmesini ve çalışmasını sağlar. 2

Windows, deneyiminizi etkinliğiniz ve aygıtınız için optimize eder. Ekrandaki özellikler kolay navigasyona uyum sağlar ve uygulamalar, küçük ekranlardan büyük ekranlara kadar sorunsuz ölçeklenir. 2 Ekranınızın güzel görüntüleneceğini bilerek istediğiniz zaman masaüstünden tablet moduna geçebilirsiniz ve sorunsuz geçin.

Telefona benzeyen, PC gibi

Continuum'un telefonlar için olan gücü ile Windows 10 telefonunuzun ne kadar çok şey yapabileceğine bir bakın. İşi bitirmek için bir PC gibi kullanın veya hepsini telefonunuzu bağlamadan büyük bir eğlence için büyük ekran projektör haline getirin. 3

Daha fazla bilgi edin

Yeni Windows Mağazası tüm favorileriniz için tek yerdir

Her Windows 10 cihazında tek tuşla alışveriş deneyimi sunan yeni Windows Mağazası tanıtılıyor. Bilgisayarınızdaki, tabletinizdeki veya telefonunuzdaki mağazaya göz atın ve uygulamalar, oyunlar, müzik, filmler ve TV şovları da dahil olmak üzere harika ücretsiz ve ücretli dijital içerikleri kolayca indirin. 3

Windows Mağazasına Bakın

Cihazlarınızda çalışan şık ve yerleşik uygulamalar

Windows 10, Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Kanal, Filmler ve TV gibi zarif yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. Ve bu uygulamalar, bilgilerinizi yedeklemek ve Windows 10 cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için OneDrive'ı kullanır; bu nedenle, ihtiyacınız olan şeyden asla uzak kalmazsınız.

onedrive

Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Sana kapattık

Windows 10 şimdiye kadar yaptığımız en güvenli Windows'dur. İlk açılıştan cihazınızın ömrü boyunca, virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve hatta kimlik avı saldırılarına karşı koruma sağlayan gelişmiş güvenlik özellikleri ile karşı karşıyayız.

Bir gülümsemeyle giriş yap

Windows Merhaba, sizi diğer herkesten tanıdığımız için, yalnızca siz, cihazınızı bir görünüm veya dokunuşla * kilidini açabilirsiniz.

Bu yöntem tam olarak daha güvenli çünkü daha kişisel. Ve sizi yavaşlatmak için daha fazla oturum açma şifresi olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz şeye erişebilirsiniz.

* Windows Merhaba, parmak izi okuyucu, aydınlatmalı IR sensörü veya diğer biyometrik sensörler de dahil olmak üzere özel donanım gerektirir.

Windows 10'a ücretsiz olarak yükseltin 5

Daha fazla bilgi edin

Simülasyon ekran, değiştirilebilir.

1 Bazı özellikler için geniş bant internet gereklidir (ISP ücretleri geçerlidir). Xbox Live, yalnızca Xbox Live destekli ülkelerdeki desteklenen oyunlar ile kullanılabilir, bkz. Xbox.com/live/countries. 2015 yılında cihazlar arası oynamayı destekleyen sınırlı sayıda oyun; takip etmek için ek oyunlar. Aynı anda tek bir cihaza akış; Xbox One'dan çok oyunculu olarak akış, ev ağı bağlantısı ve Xbox Live Gold üyeliği (ayrı olarak satılır) gerektirir; Altın da Xbox One'da çok oyunculu oynamak için gereklidir. DirectX 12 yalnızca desteklenen oyunlar ve grafik yongaları ile kullanılabilir. Oyun DVR'si yalnızca desteklenen donanımla kullanılabilir. Oyunların Xbox One, PC / Tablet ve Telefon versiyonlarının hepsi ayrı satılır.

2 Uygulama deneyimleri değişebilir.

3 Harici monitör HDMI girişini desteklemelidir. Sürekli uyumlu aksesuarlar ayrı olarak satılır. Uygulama kullanılabilirliği ve deneyimi, cihaza ve pazara göre değişir. Bazı özellikler için Office 365 aboneliği gereklidir.

4 Özellik, içerik ve uygulama kullanılabilirliği ve deneyimi, piyasa ve cihaza göre değişiklik gösterebilir.

5 Windows Teklif Ayrıntıları

Evet, ücretsiz! Bu yükseltme teklifi, deneme değil, Windows 10'un tam bir sürümü içindir. 3GB download gerekli; internet erişimi ücreti uygulanabilir. Bu ücretsiz tekliften yararlanmak için, piyasaya sunulduğundan sonraki bir yıl içinde Windows 10'a geçmelisiniz. Yeni sürüme geçtiğinizde, o aygıtta Windows 10'u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Windows 10 Upgrade Offer, sahip olduğunuz aygıtlar da dahil olmak üzere, nitelikli ve hakiki Windows 7 ve Windows 8.1 aygıtları için geçerlidir. Bazı donanım / yazılım gereksinimleri geçerlidir ve özellik kullanılabilirliği cihaza ve pazara göre değişiklik gösterebilir. Windows Phone 8.1 aygıtları için Windows 10 yükseltmesinin kullanılabilirliği, OEM'e, mobil operatöre veya operatöre göre değişiklik gösterebilir. Özellikler cihaza göre değişir. Aygıtların internete bağlı olması ve Windows Update'in etkinleştirilmiş olması gerekir. Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 Güncellemesi gerekiyor. Bazı sürümler hariçtir: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise ve Windows RT / RT 8.1. Toplu lisans içerisindeki Active Software Assurance müşterileri, bu teklifin dışında Windows 10 kurumsal tekliflerini yükseltme fırsatı buluyorlar. Uyumluluğu ve diğer önemli kurulum bilgilerini kontrol etmek için aygıt üreticinizin web sitesini ve Windows 10 Özellikleri sayfasını ziyaret edin.

Windows 10 otomatik olarak güncellenir. Güncellemeler için zamanla ek şartlar uygulanır. Ayrıntılar için Windows 10 Yükseltme sayfasına bakın.

İletişim bilgileri
KAM GROUP CO., Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)